Chovatelská poradna a diskuse

Diskusní téma: Chovatelská poradna a diskuse

Datum 09.01.2011
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Pes a mléko

Dobrý den,
s tímto dotazem bych se být Vámi obrátila na veterináře. Myslím si, že mléko pro psa vhodné není.

Přeji hezký den

Jana

Datum 17.02.2011
Vložil Pavlína
Titulek Re: Pes a mléko

Mléko pro psa a ještě k tomu staršímu rozhodně nedoporučuji.Mají průjem protože střeva nejsou na to uzpůsobené.

Datum 05.10.2010
Vložil Karla
Titulek ZOO-KURÝR:-(

Dobrý den,to Vám fakt závidím,že máte možnost posílat zvířátka zoo kurýrem,se mnou slušně řečeno parádně vypekli.
Měla jsem domluveno s ing.Beránkem,že mi přivezou králíčka od chovatelky z Náměšti do Ostravy,byla jsem "100x" ujišťována,že bude všechno v pořádku,jen ať vyplním formulář.
To jsem udělala a pak už jsem si mejlovala s nějakou paní ze zoo kurýra,měla jsem dostat pokyny kdy mi ho přivezou atd. a najednou ticho po pěšině.
Žádná reakce na mejly,telefon mi nebrali,byla jsem úplně bezradná.
Chápu,že třeba nikam nejeli nebo se mohlo stát cokoliv,co jim zabránilo jet do Ostravy,ale tohle u mě není solidní jednání.
Když něco slíbím a zjistím,že to nemohu splnit,omluvím se.Možná to bude tím,že JÁ jsem slušně vychovaná a tuplem bych si to nedovolila,kdybych avízovala svou firmu na netu.
Nakonec jsme si pro něho zajeli,mohli jsme to udělat hned kdybychom nevěřili této "solidní" firmě.

Datum 05.10.2010
Vložil Michaela
Titulek Re: ZOO-KURÝR:-(

Dobrý večer. Já jsem taky psala email na kurýra už v sobotu, v pondělí nic, zkoušela jsem snad 10X VOLAT na obě čísla, co mají uvedené na stránkách, nikdo mi to nebral. Konečně dnes v úterý mi napsali email, že Severní Moravu moc nejezdí, snad až za 14 dní a to ještě neví jistě. Lepší domluva je se slečnou nebo mladou paní z magnum-taxi.

Datum 06.10.2010
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Re: ZOO-KURÝR:-(

Dobrý den, tím že jsem z České Lípy, tak to mám z Magnum taxi složitější. Jinak s paní Svobodouvou mám tu nejlepší zkušenost, do té doby kdy jsem pravidelně jezdila do Prahy do školy, jsem jejich služeb pravidelně využívala. Mám to do Prahy na nejbližší zastávku Magnum taxi 100 km. Musím to řešit tak, že se dohodnu s kamarádkou z Prahy, nechám jí tam zvířátko a ta ho pak doveze na předání. Většínou mi totiž nevyjde jet do Prahy v ten jeden určený den, navíc mám tříměsíčního syna, a tím že kojím, nemohu absolvovat jedinou cestu bez něho. Doteď jsem využívala ZOO Kurýra bez problémů, ale teď se také snažím dohodnout dopravu pro jednoho králíčka a nedaří se mi dohodnout termín. Na mé opakované emaily nikdo nereaguje. Po několika předchozích dobrých zkušenostech věřím, že je to jen drobné nedorozumění, a že tato služba bude fungovat nadále. Mrzí mě, že se množí špatné zkušenosti s touto službou, nebudí to mezi chovateli důvěru.

Datum 06.10.2010
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Re: Re: ZOO-KURÝR:-(

Tak už se mi ozvali. :-)

Datum 30.11.2010
Vložil Petra
Titulek Veterinář

Dobrý den paní Prokešová, chtěla jsem se zeptat jestli byste mohla doporučit v České Lípě veterináře, který "umí" malá zvířata. Chovám králíčky a ráda bych chodila k někomu prověřenému. Díky. Petra

Datum 02.12.2010
Vložil JANA PROKEŠOVÁ
Titulek Re: Veterinář

K nám jezdí pan Daníček a jsme velice spokojení. Má ordinaci na sídlišti Slovanka.

Datum 02.12.2010
Vložil Betyna
Titulek Re: ZOO-KURÝR:-(

Tak se zoo kurýrem mám stejnou zkušenost jako Vy také jsem čekala takovou dobu na termín kdy pojedou že jsme si raději jeli přez celou Č R sami a udělali jsme dobře oni se těm zvířátkům nemůžou po cestě věnovat tak jako človíček který po zvířátku sní.
Myslím si a je to můj názor že když někdo něco chce tak si dojede ať už autem vlakem nebo autobusem vždyť to zvířátko vám to 100krát láskou vrátí a strávíte tím jen jeden den :o)

Datum 05.12.2010
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Re: ZOO-KURÝR:-(

Když pominu tu čekací dobu na odpověď s termínem cesty, tak jsem se službami ZOO-kurýru spokojená. Pokud někdo nemá možnost si pro zvířátko dojet, tak je to dobrá volba. Souhlasím ale s Vámi, že osobní odběr je samozřejmě vždy nejlepší. Dříve jsem se snažila i zvířátka zájemcům přiblížit, ale to již bohužel nejde, mám druhé mimčo, kterému je teď 5 měsíců, takže s cestování je konec. :-(