Chovatelská poradna a diskuse

Diskusní téma: Chovatelská poradna a diskuse

Datum 06.10.2010
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Re: Re: ZOO-KURÝR:-(

Tak už se mi ozvali. :-)

Datum 30.11.2010
Vložil Petra
Titulek Veterinář

Dobrý den paní Prokešová, chtěla jsem se zeptat jestli byste mohla doporučit v České Lípě veterináře, který "umí" malá zvířata. Chovám králíčky a ráda bych chodila k někomu prověřenému. Díky. Petra

Datum 02.12.2010
Vložil JANA PROKEŠOVÁ
Titulek Re: Veterinář

K nám jezdí pan Daníček a jsme velice spokojení. Má ordinaci na sídlišti Slovanka.

Datum 02.12.2010
Vložil Betyna
Titulek Re: ZOO-KURÝR:-(

Tak se zoo kurýrem mám stejnou zkušenost jako Vy také jsem čekala takovou dobu na termín kdy pojedou že jsme si raději jeli přez celou Č R sami a udělali jsme dobře oni se těm zvířátkům nemůžou po cestě věnovat tak jako človíček který po zvířátku sní.
Myslím si a je to můj názor že když někdo něco chce tak si dojede ať už autem vlakem nebo autobusem vždyť to zvířátko vám to 100krát láskou vrátí a strávíte tím jen jeden den :o)

Datum 05.12.2010
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Re: ZOO-KURÝR:-(

Když pominu tu čekací dobu na odpověď s termínem cesty, tak jsem se službami ZOO-kurýru spokojená. Pokud někdo nemá možnost si pro zvířátko dojet, tak je to dobrá volba. Souhlasím ale s Vámi, že osobní odběr je samozřejmě vždy nejlepší. Dříve jsem se snažila i zvířátka zájemcům přiblížit, ale to již bohužel nejde, mám druhé mimčo, kterému je teď 5 měsíců, takže s cestování je konec. :-(

Datum 05.10.2010
Vložil Michaela
Titulek Miminka

Máte krásná miminka. Otázka, jakým způsobem odesíláte mimča,když je někdo zdaleka?

Datum 06.10.2010
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Miminka

Dobrý den, na spoustu míst je může dovést manžel, když má cestu (Plzeň, Ústí nad Labem, Děčín, apod.), jinak využívám ZOO kurýra a Magnum taxi.

Datum 14.09.2010
Vložil Martina
Titulek Skinny miminka

Ještě jsem chtěla pochválit krásná miminka Fabia a Froda. Zvažuji, že bych si Froda pořídila jako kamaráda k Damouškovi.

Datum 14.09.2010
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Skinny miminka

Moc děkujeme. :-) Frodík je ještě volný, když budete mít zájem. Přijeďte se na něj podívat.

Datum 14.09.2010
Vložil Martina
Titulek Skinny miminka

Dobrý den, mám od Vás skinni miminko z vrhu D - chlapečka Damiánka. Je to moc milý klučík. Chovatelský manuálek, co jste mi k samečkovi dala, slouží dobře, ale ještě jsem se chtěla zeptat, kdy mám chlapečkovi zkrátit drápky.