Chovatelská poradna a diskuse

Diskusní téma: Chovatelská poradna a diskuse

Datum 23.08.2011
Vložil Kája Wildmannová
Titulek cenník

Dobrý den paní Prokešová já mám moc ráda koně a chtěla jsem se zeptat jestli máte někde ceník kolik stojí na měsíc ježdění na koni a nebo kde máte vyjíždky jste ke mně nejbližší jezdecký klub tak se prosím ozvěte předem děkuji.Kája

Datum 15.09.2011
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: cenník

Dobrý den, je možné docházet na kroužek, který bude v letošním roce v úterý a ve čtvrtek od 15 do 17 hod. Docházka je jednou nebo dvakrát týdně. Cena při docházce 1x týdně je 1500 Kč na pololetí (300 Kč měsíčně) a při docházce 2x týdně je cena 2000 Kč (400 Kč měsíčně).

Datum 04.08.2011
Vložil KArolína Anna
Titulek Výstava králíčků

DObrý den.Chtěla bych se zeptat kdy a kde se v této době bude konat nějaká výstava králíčků.Spíše liberecký kraj př: Česká Lípa atd.... D2kuji mooc :) :)

Datum 15.09.2011
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Výstava králíčků

Další výstavu plánujeme na duben 2011.

Datum 15.09.2011
Vložil JP
Titulek Re: Re: Výstava králíčků

2012 :-)

Datum 04.08.2011
Vložil Kaja
Titulek Králíčci

Ahoj Jani.Chtěla bych se zeptat na jednu věc.NA tvých stránkách jsem viděla tolik mládátek králíčků.A jednoho bych si koupila.Chtěla bych si ho vzít k tomu mímu .Jak jsem si od tebe také koupila.NApiš mi jestli máš nebo nemáš nějakého samečka bílé nebo černé nebo bíločerné barvy.Děkuji moc.Kája.A moc se těším na další tábor.NA 100% asi jedum :) :) =)

Datum 30.07.2011
Vložil Tereza
Titulek Změna chování

Dobrý den,
mám na vás otázku..máme 4letýho psa - asi lhaso apso. A zhruba před půl rokem začala zcela bezdůvodně vrčet, cenit zuby na mojí sestru, aniž by jí něco udělala...dokonce i jí jednou kousla do obličeje. 4 roky byl tento pes zcela neškodný. Je fixovaná na mámu a dá jenom na mámu. Semnou a s mamkou nemá žádný problém! Mě ani mamku nepokousala - zatim. Až teď poslední půl rok se takhle změnila. Předem děkuji za odpověd.

Datum 15.09.2011
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: Změna chování

Dobrý den, s tímto problémem Vám bohužel neumím poradit. Obraťte se na odborníky v oblasti chování psů. Můžu Vám doporučit třeba cvičiště na Slovance v České Lípě, zde Vám šetrnými metodami pomohou i s problémovým psem. Sama tam se svými psy docházím k výcviku obedience a jsem moc spokojená.

Datum 11.05.2011
Vložil Denisa
Titulek klínek?

Dobrý den, co znamená, že se teddy králíček narodil s klínkem? Děkuji.

Datum 21.05.2011
Vložil Jana Prokešová
Titulek Re: klínek?

Dobrý den, teddy králíčci se rodí vždy s takovým trojúhelníčkem na zádech, ten je patrný již při narození, jak se králíček v prvních několika dnech osrsťuje, tak chlopky na trojúhelníčku jsou delší a proto je tento "klínek" hodně vidět, za pár dní se délka chlupů vyrovná a "klínek" není znát. Naproti tomu když připustíme teddy králíčka s normálním zakrslým králíčkem miminka "klínek" nemají. Pokud ale připustíme tohoto králíčka bez klínku zase s teddíkem, tak už některá mláďátka "klínek" mají.