Občanské sdružení

Vítejte na našem webu

Dobrý den,

na našich stránkách naleznete informace o činnosti našeho občanského sdružení Na větrné hůrce. Můžete se podívat, zda jsou nějaká volná místa v našem jezdeckém klubu, v kroužku jezdectví nebo chovatelství, který pořádáme. Dále zde naleznete informace o připravovaných akcích, příměstských táborech, apod.

Také sledujte rubriku na prodej, kde se mohou objevit naše mláďátka - morčátka, králičci či jehňátka.

Chceme se také začít věnovat místní produkci a to ne jen její propagaci, ale možná i výrobě.

Doufáme, že se Vám naše stránky líbí a budete se na ně vracet.

 

 

Moc děkujeme Městu Česká Lípa a Libereckému kraji, kteří pravidelně přispívají na sportovní činnost našich členů a podporují i naše další aktivity jako například včelařství a ekologickou výchovu.

Činnost našeho sdružení dále podporuje firma SMSH, a.s. a GA Energo technik s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý den,

na našich stránkách naleznete informace o činnosti našeho občanského sdružení Na větrné hůrce. Můžete se podívat, zda jsou nějaká volná místa v našem jezdeckém klubu či v kroužku jezdectví, který pořádáme. Dále zde naleznete informace o připravovaných akcích, příměstských táborech, apod.

Také sledujte rubriku na prodej, kde se mohou objevit naše mláďátka - morčátka, králičci či jehňátka.

Chceme se také začít věnovat místní produkci a to ne jen její propagaci, ale možná i výrobě.

Doufáme, že se Vám naše stránky líbí a budete se na ně vracet.

 

 

Jana Prokešová

Novinky

21.11.2010 18:39

Nemocná kobylka

Ve středu 17.listopadu se náhle rozstonala koblyka Citadela. Cituška je v pátem měsíci březosti a vůbec nemohla na přední nožky. Z Pardubic přijela paní doktorka, udělali jsem rengeny, ohybové zkoušky, nabrali krve na biochemii a v pondělí budou výsledky. Jeji stav se trochu lepší.
12.11.2010 21:26

Dovolená

Omlouvám se za neaktualizaci údajů na webových stránkách i zpozdění odpovědí zájemcům o naše odchovy. Po třech letech jsme si s manželem a našimi dvěma syny dopřáli první skutečnou dovolenou. Hodně času jsem věnovala přípravě i samotné realizaci expedice a také jsem se snažila dobře zajistit péči o...
17.10.2010 23:39

Camilla

Víken byl velice náročný. Začali jsem navážet seno. Já jsem vyčistila všechny králíčky a hlavně jsem dovezli kobylku Camillu. Více info a fotky doplním.
08.10.2010 00:40

Velká aktualizace stránek - MORČÁTKA

Tak jsem se pustila do velké aktualizace stránek. Jde to pomalu ale jistě. :-) Začínám od morčátek.
29.09.2010 15:15

Aktualizace prodeje

Dnes jsem aktualizovala prodej morčátek. Na prodej jsou i někteří dospělí chovní samci, bohužel je již nevyužijeme v chovu.
27.09.2010 11:31

Annie

Tak se nám včera Annie vrátila domů. :-)
27.09.2010 10:07

Vrhy CH a I

Tak máme dva nové vrhy morčátek, čtyřčlenný vrh CH a jedináčka z vrhu I. :-)
22.09.2010 12:02

Zkoušky

Tak mám dvě zprávy, naše kobylka Annie udělala výkonostní zkoušky, dopadla výborně z dvanácti kobylek byla třetí. :-) Moc děkujeme Báře Kmochové a Petrovi Koželuhovi z JK Větrný ranč Rychnov za přípravu kobylky na zkoušky. Druhá zpráva je, že naše členka Kačka Mauermannová si bude zítra...
22.09.2010 12:01

Popelka

Popelka se vrátila k nám, ještě se těšíme na návrat Annie.
22.09.2010 11:59

Anetka, Gejša a Popelka

Tak Anetka bohužel hříbátko mít nebude, no nevadí uvidíme příští rok. Naše Gejša i Popelka od Chudobů ale s hřebečkem Trawel Aramisem jsou březí. :-) Takže se těšíme na malé poníčky.